Klienci o nas

Dowiedz się, co o bezpłatnym pozycjonowaniu sądzą nasi Klienci

Myślałem, że pozycjonowanie stron w Google to bujda. Wielu znajomych wybierało firmy, z których nie byli zadowoleni. Zaryzykowałem i jasno mogę stwierdzić, że była to gra warta świeczki. Działam w branży motoryzacyjnej, a w niej Klienci są niezwykle wymagający. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu w wyszukiwarkach trafiają do mnie użytkownicy wpisujący konkretne frazy w Google czy Bing. Co za tym idzie – doskonale wiem, czego potrzebują. Mogę szybko reagować na oczekiwania rynku. Serdecznie polecam.
Janusz Bąk

30 dni – zgodnie z obietnicą tyle czasu dałam firmie na sprawdzenie efektów pozycjonowania w Google. Już po tych kilku tygodniach zauważyłam, jak dużo działań podjęli specjaliści ds. pozycjonowania, dlatego zdecydowałam się na podjęcie długofalowej współpracy. Cennik pozycjonowania został dopasowany ściśle do moich możliwości, dzięki czemu mogłam wybrać kwotę, jaką jestem w stanie dokładnie przeznaczyć na ten proces. Z próbnego okresu zrobiło się już niemalże 3 lata, a moja firma rozkwitła. Serdecznie dziękuję!
Marianna Miroszewska

Wszystkie usługi realizowane w ramach umowy jak najbardziej na plus, kontakt z opiekunami na dobrym poziomie. Telefonicznie i mailowo w zależnosci od potrzeby i czasu. Polecam jeśli ktoś oczekuje zwiekszęnia widoczności swojej firmy w Google.
Krystyna Ostrowska

Wszystkie usługi okey. Do umowy wybrałem dosyć ogólne frazy, ale cierpliwość się opłacała. Panowie od pozycjonowania robią dobrą robotę. Ostatnio dobrałem do pakietu reklamy w Google i media społecznościowe. Zobaczymy czy tym razem dadzą rade.
Stanisław Nowak

Mam jakieś porównanie z konkurencją i nie ukrywam, że miło się zaskoczyłam. Stosują rozwiazania, które przekładają się na frazy, tworza nowe teksty, konsultuja posty na Facebook'u. Są pomocni i całkiem w porządku.
Anna Kowalska

Zacznij już teraz

Wypełnij formularz

Oddzwaniamy ze szczegółami w 15 minut!